صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

آغاز مرحله اول پایش استانداردهای خود ارزیابی دانشکده

آغاز مرحله اول پایش استانداردهای خود ارزیابی دانشکده داروسازی و علوم دارویی بندرعباس

با عنایت به لزوم اعتبار بخشی دانشکده ای، دانشکده داروسازی و علوم دارویی اقدام به خود ارزیابی براساس استانداردهای ملی دوره دکتری حرفه ای داروسازی نموده است.

تشکیل کمیته خودارزیابی و برگزاری جلسه اولیه در بهمن ماه 98 انجام شد و با شروع همه گیری ویروس کرونا این برنامه به بعد موکول شد.

لذا از شهریور ماه 99 با توجه به ابلاغیه دبیرخانه شورای آموزش داروسازی و تخصصی بررسی استانداردها و جمع آوری مستندات آغاز و بدین منظور 8 کارگروه تخصصی جهت پایش استانداردهای 8 حوزه تشکیل گردید.

1.      رسالت، برنامه ریزی و اجرا

2.      مدیریت و ساختار سازمانی

3.      برنامه آموزشی ( کریکولوم )

4.      ارزیابی دانشجویان

5.     دانشجویان

6.      منابع

7.      هیئت علمی و نیروی انسانی

8.      پژوهش

مسئول کمیته خودارزیابی جناب آقای دکتر امید صفا رئیس محترم دانشکده می باشند و جناب آقای دکتر فرشیدفر به عنوان نماینده ایشان در فرآیند خودارزیابی همکاری و نظارت دارند.

تشکیلات

به منظور بررسی استانداردها و جمع آوری مستندات جلسات اختصاصی با هرکار گروه برگزار و استانداردها مورد بحث و بررسی واقع گردید و در بازه زمانی 20 شهریور لغایت 23 مهرماه 40 جلسه اختصاصی برگزار شد و مستندات تکمیل گردید و پس از تکمیل مستندات جهت بررسی نهایی استانداردها 2 مرحله پایش در نظر گرفته شد.

پایش اولیه از 5 لغایت 12 آبان با حضور مسئولین دانشکده و مسئولین کلیه کارگروههای  تخصصی در حال اجرا می باشد. و مرحله دوم پایش استانداردها در گام بعدی با حضور مدعوین خارج از دانشکده برگزار خواهد شد.

و پس از اتمام مراحل پایش؛ گزارش نهایی خود ارزیابی به دبیرخانه شورای آموزش داروسازی و تخصصی ارسال و پس از تاییدیه دبیرخانه با حضور ارزیابان خارجی فرآیند اعتبار بخشی دانشکده اجرایی خواهد گردید.

 

 

 


٠٧:٤٨ - 1399/08/07    /    شماره : ١٩٥٩١    /    تعداد نمایش : ١٥٧خروج