صفحه اصلی > آرشیو اخبار دانشکده داروسازی 


به همت دانشکده داروسازی و علوم دارویی «اولین جشنواره هنری» همزمان با کنگره ملی دخانیات و سلامت برگزار گردید.
 

به همت دانشکده داروسازی و علوم دارویی «اولین جشنواره هنری» همزمان با کنگره ملی دخانیات و سلامت برگزار گردید.

سومین کنگـره ملی دخانـیات و سلامـت با هـدف « بررسی وضعیت مصـرف دخانیات و تاثیر آن بر سلامت افراد جامعه و ارائه راهکارهای علمی جهت کاهش میزان مصرف آن» به مـیزبانی دانشگاه علوم پزشکی و خـدمات بهداشتی درمانی استان هرمزگان پنجم لغایت هفـتم دیماه 97 در بندرعباس برگزار گردید.

به منظور ارتقای سطح آگاهی جامعه اثربخشی و اجتماعی نمودن مباحث سلامت همگانی؛ به پیشنهاد دانشکده داروسازی و علوم دارویی این دانشگاه مقرر شد جشنواره هنری عکس، پوستر، کاریکاتور، نقاشی و فیلم کوتاه همزمان  با این کنگره برگزار شود

جشنواره هنری عکس، پوستر، کاریکاتور، نقاشی و فیلم کوتاه  در چهار سطح دانش آموزی- دانشجویی-کارکنان دولت و بخش آزاد با هدف دخانیات از دریچه هنر برگزار شد.

در این جشنواره که برای اولین بار برگزار گردید، مجموعه ای از آثار هـنری مرتبط با پیشگیری و کاهش مصـرف دخانیات همزمان با کنگره در قالب نمایشگاه هنری به نمایش گذاشته شد.

از 333 اثر دریافتی، 196 اثر به بخش داوری راه یافت و پس از بررسی توسط صاحب نظران : علی پیشدار در بخش پوستر- بابک اسماعیلی در بخش کاریکاتور- رضا فتحی مقدم در بخش عکاسی- مهدیه ترکا در بخش نقاشی بزرگسالان - ام البنین یوسفی زاده در بخش نقاشی دانش آموزی و محدثه زاهدی در بخش فیلم کوتاه بعنوان آثار برتر انتخاب و از نامبردگان تقدیر بعمل آمد.

کمیته اجرایی جشنواره هنری متشکل از دکتر مطهره احمدی (رئیس کمیته) فهیمه قرایی پور و رقیه عزتی (اعضای کمیته) و کمیته داوری این جشنواره متشکل از مجید سرنی زاده (رئیس کمیته) و صاحب نظران و متخصصان بعنوان داور بود.

از پیگیری وحمایت های دکتر امید صفا (ریاست محترم دانشکده داروسازی و علوم دارویی بندرعباس) دکتر حسین فرشیدی

( دبیر علمی محترم سومین کنگره ملی دخانیات و سلامت) - دکـتر تیمور آقاملایی (معاونت محترم تحقیـقات و فناوری  دانشگاه) و دکتر سید حسین داودی (ریاست محترم دانشگاه) تشکر و قدردانی می گردد.

تاریخ درج خبر : 1397/10/10  |  کد خبر : ١٣٧٠٥ | تعداد نمایش خبر : 88
 

 


خروج