صفحه اصلی > آرشیو اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه معارفه مسئولین و اعضای هیئت علمی دانشکده داروسازی بندرعباس جهت دانشجویان جدیدالورود برگزار شد

 

همزمان با آغاز به تحصیل دانشجویان ورودی 1400، جلسه معارفه مسئولین و اعضای هیئت علمی دانشکده داروسازی بندرعباس جهت این دانشجویان  به صورت آنلاین برگزار شد.

در ابتدا ریاست محترم دانشکده آقای دکتر صفا ضمن خیرمقدم و خوش آمدگویی به دانشجویان جدیدالورود، اهمیت رشته داروسازی در حلقه سلامت جامعه و همچنین فرصت های شغلی این رشته را تشریح نمودند و در ادامه معاونین آموزشی و پژوهشی دانشکده موفقیت دانشجویان در قبولی این رشته را تبریک گفته و به صورت خیلی مختصر مواردی آموزشی و پژوهشی را بیان نمودند.

اعضای هیئت علمی گروه های آموزشی دانشکده شامل: گروه فارماسیوتیکس- گروه شیمی دارویی- گروه فارماکولوژی و توکسیکولوژی- گروه بیوتکنولوژی دارویی- گروه فارماکوگنوزی نیز به دانشجویان خیرمقدم گفته و ضمن معرفی خویش، توضیحات مربوط به گروه و درس های تخصصی ارائه نمودند.

سپس از مسئول و کارشناس اداره مشاوره دانشجویی دعوت بعمل آمد تا خدمات مشاوره ای و روانشناسی و نحوه تعامل با دانشجویان را بیان نمایند.

در پایان دانشجویان خانم فاطمه خواجویی (نفر چهارم آزمون جامع کشوری داروسازی 99 و اولین دانشجوی دانشکده که موفق به قبولی در مقطع دوره تخصص گردیده) و خانم فاطمه دهقانی (عضو شورای صنفی دانشکده) برای دانشجویان سخنرانی نموده و موارد مربوط به نحوه درس خواندن و آمادگی جهت حضور در امتحانات و آزمون جامع داروسازی و همچنین پیگیری امور صنفی را توضیح دادند.

در نظر است جلسات توجیهی آموزشی و پژوهشی به صورت مجزا جهت دانشجویان جدیدالورود برگزار گردد و قوانین و مقررات آموزشی و پژوهشی ارائه گردد و همچنین جلسه ای توسط کمیته های دانشجویی (کمیته تحقیقات- شورای صنفی- کمیته توسعه آموزش) جهت دانشجویان برگزار گردد.

 

 


١٤:٠٣ - 1400/07/21    /    شماره : ٢٤٥٠٨    /    تعداد نمایش : ١٥٦خروج