صفحه اصلی > آرشیو اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید دبیر شورای آموزش داروسازی و تخصصی وزارت بهداشت از دانشکده داروسازی بندرعباس / نشست مشترک دکتر اصغری با اعضای هیأت علمی و دانشجویان داروسازی

 

دکتر غلامرضا اصغری دبیر شورای داروسازی و تخصصی و زارت بهداشت در سفر به بندرعباس ضمن بازدید از فضاهای آموزشی، اداری و آزمایشگاه های دانشکده داروسازی و علوم دارویی بندرعباس از داروخانه های آموزشی و همکار بازدید کرد.

دکتر اصغری در این بازدید گفت: دانشکده داروسازی هرمزگان از آغاز فعالیت آموزشی خود موفقیت های بسیار خوبی را در بین دانشکده های داروسازی کشور کسب نموده است.

وی ضمن تقدیر و تشکر از اعضای هیأت علمی و دانشجویان دانشکده داروسازی بندرعباس، بر توسعه تحقیقات دانشجویی در این دانشکده تاکید کرد. 

دکتر امید صفا رئیس دانشکده داروسازی بندرعباس عمده مشکلات این دانشکده را کمبود اعضای هیئت علمی عنوان کرد و گفت: امیدواریم با همکاری وزارت متبوع اقدامات انگیزشی از جمله اعطای مجوز تاسیس داروخانه به اعضای هیأت علمی برای جذب آنها صورت گیرد.

دکتر صفا رئیس دانشکده داروسازی بندرعباس، دکتر مهدی حسنی آزاد معاون آموزشی دانشگاه و اعضای هیئت علمی و جمعی از مسئولان و کارشناسان این دانشکده دکتر اصغری را همراهی کردند.

در ادامه برنامه های سفر دکتر اصغری در راستای هم اندیشی و بررسی مسائل علمی، آموزشی و تحقیقاتی نشست های مشترک جداگانه ای با اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشکده داروسازی بندرعباس برگزار شد.

در این نشست ها مباحثی همچون استمرار سهمیه عدالت آموزشی برای دانشجویان جهت خدمت در مناطق محروم استان در سالهای آینده و افزایش بودجه تحقیقات و پایان نامه های دانشجویی مطرح شد.

دکتر صفا رئیس دانشکده داروسازی، دکتر حسنی آزاد معاون آموزشی دانشگاه و جمعی از اساتید و اعضای هیأت علمی و دانشجویان در این نشست ها حضور داشتند.

 

بازدید از دانشکده

 

 

بازدید از داروخانه های آموزشی 1 و 2 (شهید محمدی (جنرال و خاص) - کودکان)


 

بازدید از داروخانه همکار آموزش (دکتر کنجکاو)


 

جلسه با اعضای هیئت علمی دانشکده

 

جلسه با دانشجویان

 


١٤:٠٤ - 1400/07/21    /    شماره : ٢٤٥٠٩    /    تعداد نمایش : ١٧٨خروج