صفحه اصلی > آرشیو اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم تحلیف و دانش آموختگی اولین دانشجویان دانشکده داروسازی بندرعباس

 

مراسم جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشکده داروسازی بندرعباس با حضور، رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، معاون آموزشی دانشگاه، دکتر مرادی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، جمعی از مسئولین و اعضای هیات علمی دانشگاه، دانشجویان و خانواده های آنان برگزار شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ضمن تبریک به دانشجویان و خانواده های آنان گفت: فارغ التحصیل شدن به معنای فراغت از تحصیل نیست بلکه اتمام یک دوره زندگی علمی برای زمینه های بعدی رشد و تعالی انسانی است.

دکتر امید صفا رئیس دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: دراین مراسم ۲۵ دانشجو شامل ۷ دانشجوی پسر و ۱۸ دانشجوی دختر ورودی سال۱۳۹۴دانش آموختگی خود را جشن گرفتند.

دکتر صفا ضمن تبریک این موفقیت بزرگ به دانشجویان و خانواده های آنان ابراز کرد: امیدواریم شاهد نتیجه و آثار تلاش این دانشجویان در ارائه خدمت به بیماران باشیم.

وی بیان کرد: دانشجویان با ایفای نقش بعنوان یک داروساز در جامعه موجب خیر و برکت در زندگی خود و خدمت به مردم خواهند شد؛ بنده آرزو دارم دانش آموختگان این رشته پس ازپایان این مراسم برای ادامه تحصیل و ارتقاء سطح علمی خود نیز تلاش کنند.

 نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: دانشجویان آیندگان این کشور و استان هستند؛ لذا رشته داروسازی یکی از رشته های مهم و حساس در جامعه است چرا که پاسخ به نیازهای دارویی و مشاوره های دارویی مردم از وظایف این عزیزان است.

دکتر احمد مرادی با اشاره به تلاش های شبانه روزی دانشجویان داروسازی در کسب این موفقیت علمی گفت: اساتید دلسوز و مجرب این دانشکده امروز ثمره تلاش های خود را در جشن دانش آموختگی این عزیزان دیدند.

قرائت سوگندنامه پزشکی و عکس یادگاری حسن ختام این مراسم بود.


١٠:١٠ - 1400/09/20    /    شماره : ٢٦١٣٢    /    تعداد نمایش : ١٦١خروج